ul. Nowowiejska 14, 46-070 Wawelno
tel. +48774646138
Polecamy

logo.jpeg

osirlogo.jpeg

Dziękujemy za rok szkolny 2019/2020

Zakończyliśmy dzisiaj rok szkolny 2019/2020. Był to rok szczególny i wyjątkowy. Kiedy rozpoczynaliśmy go we wrześniu nikt z nas nie przypuszczał, że wszyscy będziemy musieli zmierzyć się z nową rzeczywistością. Przejście na system zdalnego nauczania było dużym wyzwaniem dla nas wszystkich – uczniów, rodziców i nauczycieli.

Szanowni Rodzice !

Chcemy  Państwu bardzo podziękować za pomoc i wsparcie, które okazało się nieodzowne w sytuacji w której się znaleźliśmy. Dziękujemy za współpracę, zrozumienie i pomoc w organizacji nauki Waszych dzieci. Zdajemy sobie sprawę z ogromu pracy i wysiłku jaki musieliście włożyć w ich edukację. Dzięki Państwa postawie i wsparciu dzieci mogły kontynuować naukę i z dobrymi wynikami zakończyć rok szkolny.

Kochani Uczniowie !

Miniony rok szkolny na pewno na długo pozostanie w Waszej pamięci.Z dnia na dzień zostaliście pozbawieni możliwości chodzenia do tradycyjnej szkoły, przechodząc na system nauki na odległość.

W krótkim czasie potrafiliście przystosować się  do nowych warunków nauki i większość  z  Was zdała ten sprawdzian bardzo dobrze. Wielu z Was nie zrezygnowało  z aktywności sportowej i artystycznej, a nawet odkryło nowe zdolności i talenty.

Gratulujemy Wam wyników w nauce oraz osiągnięć  w konkursach. Dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie,kreatywność, samodyscyplinę  i odpowiedzialność.

Mamy nadzieję, że wszyscy zdrowi i wypoczęci  spotkamy się  pierwszego września na rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

Życzymy wam udanych, słonecznych i bezpiecznych  wakacji !

     Dyrektor, Rada  Pedagogiczna PSP w Wawelnie.  

Data publikacji: 28-06-2020 09:12

×

Wyszukaj w serwisie