ul. Nowowiejska 14, 46-070 Wawelno
tel. +48774646138
Polecamy

logo.jpeg

osirlogo.jpeg

Mistrzostwo Województwa w mini piłce siatkowej!

Nic dwa razy się nie zdarza? A jednak, zdobywamy kolejne złoto Igrzysk LZS!!! 
To jest Mistrzowski Tydzień dla naszej szkoły!. Uczennice PSP Wawelno zdominowały Igrzyska LZS w piłce siatkowej czym przysporzyły nam wiele radości i dumy . Po poniedziałkowym tryumfie naszych siatkarek w dniu wczorajszym zdobyliśmy Mistrzostwo Województwa w mini piłce siatkowej!!! 
Nasze minisiatkarki podobnie jak ich starsze koleżanki w trakcie całej rywalizacji, zarówno w eliminacjach jak i w finałach wygrały wszystkie mecze . Sukces jest tym większy, gdy dodamy, że broniliśmy tytułu zdobytego w zeszłym roku. Wczorajszy finał, którego byliśmy organizatorem odbył się na hali w Komprachcicach.
Dziękujemy rodzicom, którzy wspierają pasje siatkarskie swoich córek i na których zawsze możemy liczyć. Gratulujemy PSP Komprachcice srebrnego medalu, brązu Szkoła Dąbrowa i wspaniałej postawy PSP Zimnice Wielkie, która zajęła 4 miejsce.
Oto złote dziewczyny, które reprezentowały PSP Wawelno: Oliwia Czapczyńska, Łucja Froń, Amelia Mikita, Jadwiga Ochota, Luiza Woszek, Kira Kosovets, Wanessa Kochanek, Jagoda Lejczak, Hanna Matys, Aurelia Gołębiowska, Arina Ratskevych. Drużynę poprowadzili Małgorzata i Piotr Szczubiałowie. Gratulujemy!!!

 

 

Data publikacji: 30-04-2024 12:31

×

Wyszukaj w serwisie