02.06.2026r w Naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjne w Ramach programu dla szkół prowadzonego przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa i finansowanego ze środków unijnych oraz budżetu krajowego. Zajęcia poprowadził dietetyk Pan Michał Henek.
Podczas zajęć uczniowie klas I –V otrzymali „ogromną porcję” wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia w kontekście zdrowych nawyków żywieniowych czyli jak jeść smacznie i zdrowo. Dzieci wspólnie przygotowywały proste, zdrowe potrawy z owoców, warzyw oraz produktów mlecznych i degustowały certyfikowane produkty ekologiczne.
Uczniowie klas VI –VIII w ramach integracji zespołów klasowych pod czujnym okiem nauczycieli, wychowawców przygotowywały ZDROWE drugie śniadanie.
Kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych, a w szczególności nauka regularnego spożywania owoców, warzyw i produktów mlecznych to sprawdzona inwestycja w zdrowie!
Data publikacji: 29-09-2020 21:27
Strona używa plików cookies w celu poprawnego korzystania z serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza wyrażenie zgody. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności.