Nasza uczennica AMELIA MIKITA (klasa VIII), zajęła PIERWSZE MIEJSCEw konkursie Plastycznym „PROJEKT: ZAWODOWIEC”, organizowanym przez Akademię Rzemiosła i Przedsiębiorczości przy Politechnice Opolskiej im. Tadeusza Starucha w Opolu.
Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do refleksji nad wyborem przyszłego zawodu oraz pokazanie, jak różnorodne możliwości rozwoju daje kształcenie zawodowe.
Temat konkursu: „Zawód z przyszłością – pokaż siebie w wybranej profesji” AMELKO GRATULACJE !!!
Życzymy sukcesów w dalszej edukacji i rozwijania z zapałem swojej pasji plastycznej.
IMG-20260506-WA0000.jpeg (51,58KB)
IMG-20260506-WA0002.jpeg (64,22KB)
Data publikacji: 17-05-2026 20:35